Jdi na obsah Jdi na menu

CYKLISTIKA

Dne 27.5.2006 pořádalá stavební firma PRIMA a Sportovní Klub Prima Polička cyklistické závody na 10Km kde jsem nemohl chybět.Proto jsem porádně seřídil mé kolečko a v sobotu ráno se vydal jen tak zkusit mé štěstí a prostě si jen tak zasportovat či zazávodit.Reprezentace byla do 9h a já byl mezi prvními kdo se prihlásil...A pak to vše začalo rozdávání čísel a nervozita v kolenech.Startovní a cílová čára byla u fabriky Ravensburger.Po startu mě čekal tahlý kopec směrem k obci Střítež,projelo se Stříteží a dále se jelo ke koupališti v Sebranicích kde jsme se za doprovodu pořadatelů otáčeli zpět do cíle.V mé kategorii Kadeti startovalo 7 závodniků,kteří všichni úspěšně a zdrávy dojeli do cíle a odnesli si své odměny za vysilujcí výkon...

Já jsem se umístil na 3. místě z kterého jsem byl spokojen...no řekněte kdo by ujel 10 Km za 25:22 minut (a po takové cestě)

Obrazek

Další měsíc po tomto zavodě se jel další závod kterého jsem se také zůčastlil.Psalo se datum 25.6.2006 a silniční závod cyklistiky byl tady.Závod byl okruhového typu kde v mé skupině bylo 10 závodníku.Jela se trat' která začínala v obci Modřec u Jednoty smíšeného zboží...Po startu se jelo na rozcestí mezi Jedlovou a Poličkou nad Modřecem,pak směrem zpět do Poličky,kde se zatáčelo opět zpět do Modřece...Takto se jeli 3 kola a pak konečně nás čekala cílová páska.

Z tohoto závodu jsem si zase odvezl plno hodnotných cen a 3. místo

Obrazek

Florbal

Dne 17.března 2006 se konal florbalový turnaj Dona Boska ve sportovní hale SKALKA v Lubné u  Poličky.Sjelo se několik soutěžících družstev kde jsem byl i já společně se svým týmem, který nesl název Rychlá rota...V tomto družstvu jsem byl jako brankař který chytal každý druhý a hlavně rozhodující zápas.